امروز دوشنبه, 01 آبان 1396 - Sun 10 22 2017
شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نیرو خدمات را در نقاط مختلف استان ایلام گسترش دهند

 به گزارش ایلام به روز،سلام امینی ظهر امروز در نشست شورای انسجام بخشی مدیران حوزه صنعت آب و برق استان ایلام اظهار داشت: با حضور شماری از مسؤولان استان امینی نشست شورای انسجام بخشی مدیران حوزه صنعت آب و برق استان تشکیل شد.

رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام گفت: تامین آب شرب روستاها، بررسی و نظارت بر تعرفه‌های حوزه ارتباطات، افزایش تعرفه‌های تخفیفی، اجرای نسل چهار تلفن همراه و احداث پست‌های برق و مخابرات در شهرستان‌های استان ایلام از مهم‌ترین مباحث این نشست بود.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، سیروان، چرداول و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی گفت: گسترش چتر تعرفه‌های تخفیفی در همه نقاط استان ایلام باید اجرایی و محقق شود.

امینی تصریح کرد: ضرورت بهره‌مندی مردم از این خدمات بر کسی پوشیده نیست و به عنوان نماینده و خادم مردم پیگیر حقوق اولیه مردم استان ایلام خواهم بود.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، سیروان، چرداول و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نیرو فعالیت و خدمات خود را در نقاط مختلف استان بر اساس قانون ارائه و در راستای خدمت‌رسانی به مردم و رفاه حال آنان اهتمام داشته باشند.

 


بستن


1393 تمام حقوق سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی ایلام به روز با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد