امروز دوشنبه, 01 آبان 1396 - Sun 10 22 2017
همه اقشار و تفکرهای سیاسی باید در انتخابات حضور داشته باشند

به گزارش ایلام به روز،پروین خان محمدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: برای دستیابی به کشوری موفق و قدرتمند باید در صحنه انتخاباتی همچون ریاست جمهوری، عقلانیت، انتخاب منطقی و شایسته جایگزین افراطی گری و طرفداری غیر منطقی از افراد یا جناح های همسو یا تخریب مخالفان شود.
وی به عموم مردم و فعالان سیاسی توصیه کرد که در انتخاب نامزد مورد نظر خود برای ریاست جمهوری یا شوراهای اسلامی شهر و روستا به شاخصه هایی چون پیشینه اجرایی شفاف، میزان تحصیلات، سطح آگاهی و بینش، توانمندی، شعارها و اهداف و برنامه ها توجه کنند.
خان محمدی با اشاره به اهمیت حضور جوانان رای اولی در صحنه انتخابات افزود: این افراد به مدد انواع فناوری های ارتباطی دارای دید و بینشی باز هستند و به خوبی از وضعیت جامعه آگاه و به آینده خود و کشور حساس شده اند.
مسئول مجمع زنان اصلاح طلب استان ایلام تاکید کرد: رای اولی ها سرمایه های تاثیرگذار و ارزشمندی هستند که باید روی آنها بیشتر کار شود.
وی یادآور شد: این افراد با توجه به رصد شرایط جامعه و بررسی عملکرد مسئولان پیشین بدنبال انتخابی اصلح و شایسته هستند البته احزاب، نخبگان و گروه ها برای سوق دادن جوانان به سمت انتخاب درست نقشی حساس و تعیین کننده دارند.


بستن


1393 تمام حقوق سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی ایلام به روز با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد