امروز دوشنبه, 01 آبان 1396 - Sun 10 22 2017
بیمارستان تخصصی زنان و زایمان در ایلام راه‌اندازی شد

 به گزارش ایلام به روز،علی دلپیشه، اظهار داشت: بیمارستان تک تخصصی زنان و زایمان آیت‌الله طالقانی شهر ایلام از روز شنبه دهم تیرماه آماده پذیرش مادران باردار است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: بیمارستان تک تخصصی زنان و زایمان در استان ایلام راه‌اندازی می‌شود و برای تجهیز این بیمارستان 60 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

دلپیشه تصریح کرد: این بیمارستان ویژه زنان و زایمان است و خوشحالم که به اطلاع مردم استان برسانم این بیمارستان از تاریخ دهم تیرماه از روز شنبه پذیرای بیماران خواهد بود و همه مادران بارداری که پیش از این به بیمارستان شهید مصطفی خمینی مراجعه می‌کردند از روز شنبه دهم تیرماه می‌توانند به این بیمارستان مراجعه و از خدمات آن بهره بگیرند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: در این بیمارستان 7 اطاق عمل وجود دارد و تمام تمهیدات لازم برای کادر پزشکی به صورت شبانه‌روزی اندیشیده شده است.

دلپیشه اضافه کرد: 7 اطاق اختصاصی زایمان در این بیمارستان و همچنین 3 اطاق عمل اختصاصی زنان و زایمان و بخش‌های اورژانس بستری، اورژانس بخش‌های ویژه نوزادان و بخش ویژه مادران در این بیمارستان راه‌اندازی شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت:همچنین برای حفظ شان و جایگاه کرامت مادران محیط های برای سکونت همراهان بیماران در داخل بیمارستان تعبیه شده است.

 


بستن


1393 تمام حقوق سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی ایلام به روز با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد