امروز دوشنبه, 01 آبان 1396 - Sun 10 22 2017
صرفا" جهت اطلاع

سخن سردبیر/ صرفا" جهت اطلاع / اختصاصی ایلام به روز

صرفا" جهت اطلاع این هفته رو با یک سوال تستی شروع می کنیم .

سوال نظرسنجی این هفته صرفا" جهت اطلاع ؟

به نظر شما پل ایلام(روگذر شهید رضایی نژاد) کی افتتاح می شود؟

الف: افتتاح شده ولی برای اینکه چشم نخوره رو نمی کنن.

ب: چه عجله ای هست فعلا" که دور همی خوش می گذره.

ج: روز شمارش از کار افتاده فرستادن تعمیرش کنن تا بیاد حالا حالا وقت هست.

د: پروژه از اول اشتباه بوده می خوان تخریبش کنن چون توجیه اقتصادی نداره.

ه: انشاالله یه چند رییس جمهور دیگه بیان افتتاش کنن بعد، آخه پروژه دیگه واسه افتتاح نداریم.

خوانندگان محترم لطفا" نظرات خود را به شهرداری و یا راه و شهرسازی هر کدوم که مسولش هست پیامک کنید به نفراتی که جواب صحیح بدهند به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا می گردد.

به این جملات دقت کنید که جناب آقای فتاحی پر حاشیه ترین مدیر استان عرض کردن:

 

فتاحی گفت: ورزش امروزه در سبد خانواده های ایلامی جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده و حتی فروشگاه های ورزشی در ایلام نیز رونق گرفته اند و خانواده ها از ورزش بسیار استقبال می کنند در حالی که تا همین چند سال پیش وضعیت این گونه نبود و خانواده انتظار داشتند که اداره کل باید تمام وسایل و نیازمندی های فرزندان آنان از لباس و گرمگن و توپ تامین کند.

 

مدیرکل ورزش و جوانان ایلام اظهار کرد: تغییر این طرز فکر و تلقی مدت ها وقت و انرژی برد و اکنون در نتیجه فرهنگ و جریان سازی همانند آنچه در استان های دیگر می گذرد، مردم ایلام برای ورزش فرزندان خود هزینه می کنند که این نه تنها بار بزرگی از دوش اداره کل برداشت بلکه فروشگاه های ورزشی در حال رکود و ورشکستگی استان را از بحران رهانید.

پیشنهاد صرفا" جهت اطلاع به آقای مدیر کل:

آقای فتاحی شما که این همه سرتون میشه و وارد هستی یه مدت بیاید شورای رقابت رو دست بگیرید انگار شما تو این زمینه متخصص هستید صنف محترم فروشگاه های ورزشی رو از ورشکستگی نجات دادید بیاید به داد بقیه اصناف هم برسید به خدا همه دارن ورشکست میشن مخصوصا" صنعت خودرو که مثل خودت پرحاشیه شده.

تیتر برتر این هفته صرفا" جهت اطلاع:

خانم روابط عمومی ورزش و جوانان گفت: فتاحی مثل گوگل است .

مثل اینکه خانم روابط عمومی نمی دونه یا سوادش نم کشیده که گوگل فقط یه موتور جستجو گره و چیزی از خودش نداره یعنی آقای فتاحی با این همه کمالات چیزی از خودش نداره به حق چیز های ندیده و نشنیده.

به نظر شما پاداش مدیر کل شرکت مخابرات تو این ماه چند بوده که این همه رسانه ای شد به خدا بدبخت فقط 10 میلیون تومن ناقابل برده که سهم هر مشترک از این پاداش خیلی زیاد نیست انشاالله زمانی که قبض ها رو بهتون دادن می فهمی چقد ناچیز بوده.

 

 


بستن


1393 تمام حقوق سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی ایلام به روز با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد